PİZZADOR GİF

LAPTA OTELLER BÖLGESİNDE KUMSALDAKİ KOKUNUN NEDENİ NE?

Kumsala uzatılan bu borular neyin nesi?

 

LAPTA BELEDİYESİ VE ÇEVRE DAİRESİ GÖREVE !

Lapta oteller bölgesinde bir süredir deniz sahilinde ortaya çıkan kokunun nedeni araştırılıyor. Bugüne kadar Ne Lapta Belediyesi’nin ne de Çevre Dairesi’nin konuyla ciddi olarak ilgilenmediği, denize giren vatandaşların da tepki göstererek bu ilgisizliğe isyan ettiği görüldü.

Lapta oteller bölgesinde Fly Inn ve Hanımeller restoranların önünde deniz sahilinde bir süredir çevreyi rahatsız eden kokunun kanalizasyon artıklarından geldiği tahmin edilmekte. Ayrıca her iki restoranın önünden de denize uzatılan borular şüphe uyandırmakta ve denize giren vatandaşları tedirgin etmekte.

BORULAR NEDEN KUMSALA UZATILDI ?

Her iki restoranın sahile bakan tarafında kumsala uzatılan borulardan akan suların ne olduğu merak ediliyor. Neden kumsala bu boruları uzattılar, borulardan ne akıyor*

Konu bir süredir Lapta Belediyesi ve Çevre Dairesine iletilmesine rağmen, ne yazık ki, restoran önünden sahile uzatılan borulardan sular akmakta ve kayaların altından sızan suların ve kokunun ne olduğu bu yetkililer tarafından araştırılmamıştır.

Vatandaşlar Lapta Belediyesi’ni ve Çevre Dairesini göreve çağırarak bu sorunun bir an evvel sona ermesini istemektedirler.

 

PİZZADOR YAN DIŞ ÇEKİM
Bunları da beğenebilirsin